Cégünk munkatársat keres értékesítési képviselő munkakörbe!

Magyarországi klíma- és légtechnika területén tevékenykedő vállalat, a Tekno Point Klíma Kft. keres:

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

munkakörbe kereskedői vénával ellátott ambiciózus munkatársat.

FELADATOK:

-Cégünk által forgalmazott termékek és technológiák értékesítése – ehhez nyújtunk betanítást

-Szaktanácsadás

  • Adminisztratív feladatok – az ügyviteli rendszerben vezetni az árajánlatokat és megrendeléseket, folyamatos utánkövetéssel, jelentések, heti riportok készítése.
  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel – a vevőlátogatásokról beszámolni a felettesnek.
  • Új potenciális vevők felkutatása – Proaktív megkeresések, hideghívások bonyolítása.
  • Forgalmi célok folyamatos teljesítése – előre meghatározott tervek alapján.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Megbízható számítástechnikai ismeretek
  • 1-3 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés: alapbér + teljesítményarányos jövedelem
  • Mobil telefon + laptop
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, változatos feladatok – Fejlődési és kibontakozási lehetőség.
  • Csapatmunka – egy megnyerő 15 fős csapatnak lehet a tagja, ahol Ön is részese lehet a sikernek.

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkakezdés: akár azonnal lehetséges.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent.
  • Mérnöki végzettség előnyt jelent.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezést a következő e-mail címre várjuk:

teknopoint@teknopoint.hu