Cégünk munkatársat keres értékesítési képviselő, üzletkötő pozicióra.

Magyarországi klíma- és légtechnika területén tevékenykedő vállalat, a Tekno Point Klíma Kft. keres értékesítési képviselő munkakörbe, ambiciózus munkatársat.

FELADATOK:
- Cégünk által forgalmazott termékek és technológiák értékesítése – ehhez nyújtunk betanítást
- Szaktanácsadás
- Adminisztratív feladatok – az ügyviteli rendszerben vezetni az árajánlatokat és megrendeléseket, folyamatos után követéssel, jelentések, heti riportok készítése.
Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelőkkel, a termékek gyártóival
- Új potenciális vevők felkutatása
Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése
Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki/energetikai véleményezése, előkészítése
- Tanácsadás, projektek szakmai felügyelete
- A futó projektekhez adatok, információk begyűjtése, feldolgozása

Az ajánlatkészítés során felmerülő és méretezendő berendezéseink:
- Hőszivattyú
- Légkondicionáló
- Fan-coil
- Ventilátor, szellőzéstechnika

- Folyadékhűtő, VRF

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
- Önálló munkavégzés
- Szakmai kapcsolatok a területen
- Sikerorientáció
- Kiváló kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány: irodai és terepen történő munkavégzés
- Alapfokú angol nyelvismeret
- Számítógépes ismeretek: Office 365, Windows operációs rendszer

AMIT KÍNÁLUNK:
- Tudással és teljesítménnyel arányos, kiszámítható, versenyképes bérezés
- Céges autót, laptopot és telefont biztosítunk

- Alkalmazotti jogviszony
- Hosszú távú, változatos feladatok – Fejlődési és kibontakozási lehetőség.
- Csapatmunka – egy megnyerő 15 fős csapatnak lehet a tagja, ahol Ön is részese lehet a sikernek.

EGYÉB INFORMÁCIÓ:
- Munkakezdés: akár azonnal lehetséges.
- Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent.
- Mérnöki végzettség előnyt jelent.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
- Értékesítés, Kereskedelem
- Értékesítési munkatárs
- Mérnök, Műszaki értékesítő
- Területi képviselő
- Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest és országosan

Fényképes Önéletrajzát az alábbi címre kérjük elküldeni:

teknopoint@teknopoint.hu